Video Ad Serving Template
120000 грн. 5 місяців

Проект спрямований на поліпшення процесу доставки відеореклами за допомогою впровадження Шаблону Сервіровки Відеореклами (VAST). Протягом 5 місяців у компанії Coderfy метою було забезпечити безперешкодну доставку реклами на різних платформах, полегшити інтерактивний досвід перегляду реклами та збирати всебічну аналітику перегляду для обґрунтованого прийняття рішень.

Основною метою було підвищити ефективність процесу доставки відеореклами за допомогою VAST. Це включало забезпечення безперешкодної доставки реклами на різних платформах, покращення користувацького досвіду та надання всебічної аналітики для прийняття обґрунтованих рішень.

Для досягнення цих цілей було впроваджено кілька рішень:

Розробка Універсальних Скриптів, Сумісних з VAST: Розроблені спеціальні скрипти для забезпечення сумісності з різними відеопрогравачами та пристроями, що дозволяє широке поширення реклами.

Індивідуальні Рішення: Розроблено індивідуальні рішення для відповіді на конкретні вимоги клієнта, що враховують унікальні формати реклами та інтеграції відеопрогравачів. Загалом, проект призвів до збільшення аудиторії, покращення продуктивності реклами та прийняття обґрунтованих рішень на основі аналітики, що демонструє зобов'язання Coderfy до відмінності у цифровій рекламі.

Робота додана: 30.04.24

Вгору