Безпечна угода

Що таке безпечна угода?

Безпечна угода – це простий та зручний сервіс для замовників та виконавців, який гарантує виплату фінансів одному з учасників проекту. Замовник отримує гарантію повернення коштів, якщо виконавець не виконав проект узгодженого завдання. Виконавець отримує гарантію виплати зарезервованих коштів, якщо повністю виконав обумовлений із замовником проект. Зарезервовані кошти знаходяться під контролем порталу та виплачуються відповідно до виконаного чи ні замовлення. Цей сервіс зводить ризики, як замовника, так і виконавця в втраті грошей.

Безпечна угода проходить лише на цьому сайті – FREELANCE.UA. Якщо вас відводять на інший сайт, на іншу "безпечну угоду", то з великою ймовірністю - це шахраї!

 

Чому потрібно працювати через безпечну угоду?

1. Сервіс гарантує збереження ваших коштів доки ви не підтвердили виконання проекту. Замовник не боїться, що його обдурять, а виконавець не переймається оплатою його роботи.

2. Замовник впевнений, що над його проектом працює виконавець, який розуміє суть проекту.

3. Виконавець отримує додаткові 50 балів рейтингу за успішно завершену безпечну угоду.

4. У разі будь-яких скрутних ситуацій над проектом, учасники можуть звернутися до арбітражу нашого сервісу та отримати компетентну та незаангажовану допомогу.

 

Як працює сервіс?

1. Замовник публікує проект та обирає опцію "Безпечна угода".

2. Замовнику надходять заявки від виконавців, у яких замовник обирає найбільш відповідного за термінами, ціною, досвідом роботи та присутністю на порталі, виконавця. Замовник повинен обов'язково обрати виконавця на проект, якщо хоче продовжити роботу через безпечну угоду.

3. Замовник та виконавець обговорюють остаточні терміни виконання проекту, ціну та ТЗ.

4. Після всіх процедур погодження умов щодо проекту, замовник резервує обумовлену з виконавцем суму. І прописує ТЗ у проекті!

5. Виконавець отримує повідомлення, що кошти зарезервовані та розпочинає роботу. Поки кошти не зарезервовані, виконавець може не виконувати замовлення.

6. Замовник отримує від виконавця виконану роботу і, переконавшись, що вона зроблена коректно і згідно з ТЗ, завершує проект. Після завершення проекту замовником, як успішно виконаний, портал Freelance.ua не несе відповідальності за цей проект.

7. Виконавець та замовник обмінюються відгуками.

8. Виконавець виводить кошти з безпечної угоди. Виведення грошей триває до 2 робочих днів.

Виведення коштів лише на карти банків України!

 

Арбітраж "Безпечної угоди"

Арбітраж вирішує спірні ситуації в "Безпечній угоді", коли замовник незадоволений роботою виконавця, або виконавець, виконавши проект, не отримує схвалення від замовника.

Скасувати "Безпечну угоду" без арбітражу не можна, якщо кошти вже зарезервовані. 

Якщо виконавець виконав проект і замовник не відповідає більше 7 робочих днів, то через арбітраж кошти будуть перераховані виконавцю, якщо завдання було виконано, після проект буде закрито.

 

Сервіс безпечної угоди безкоштовний?

За обслуговування "Безпечна угода" потрібно буде сплатити невелику комісію. Комісію сплачує Замовник.

Комісія сервісу за успішну "Безпечну угоду" складає:

Якщо бюджет проект більший за 100 грн - 8%,

Якщо бюджет проекту від 1 до 99 грн - 250 грн.

У разі повернення коштів на картку замовника комісія за виведення коштів становить 2,5%.

Повернення коштів може тривати до 5 банківських днів.

 

Повернення коштів можливе лише на етапі роботи безпечної угоди, після успішного завершення безпечної угоди кошти не повертаються!

Вгору