Веб-сервіс для бронювання фудтраків у США

Програмна платформа для бронювання фуд-траків (SaaS) охоплює функціонал на бекенді, такий як автентифікація, профілі, управління траками, обробка подій, бронювання та сповіщення по електронній пошті. На фронтенді вона включає такі аспекти, як макет домашньої сторінки, список траків, процес бронювання та профілі фуд-траків. Проект передбачає розробку програмного забезпечення, дизайн веб-інтерфейсу та користувацького досвіду, розробку на всіх рівнях, розгортання веб-застосунків та використання інструментів, таких як Figma для дизайну, Nest.js для розробки на бекенді, Next.js для фронтенду та PostgreSQL як системи управління базами даних. Вона інтегрує утиліти та API, такі як Google API для інтеграції карт та Stripe для обробки платежів, з метою полегшення пошуку, бронювання та оренди фуд-траків у США.

Основна мета проекту - створення зручної та ефективної платформи для пошуку, бронювання та оренди фуд-траків у США. Платформа спрямована на оптимізацію процесу як для власників фуд-траків, так і для клієнтів, надаючи функції, такі як автентифікація, управління профілями, обробка подій, функціонал бронювання та сповіщення по електронній пошті. Крім того, платформа має підтримувати кілька мов та локалізацію для різноманітної аудиторії користувачів.

Рішення передбачає використання Nest.js для розробки на бекенді, забезпечуючи масштабовану та ефективну структуру для побудови серверних додатків з TypeScript. Figma використовується для проектування користувацького інтерфейсу та користувацького досвіду, що дозволяє проводити спільні проекти дизайну. PostgreSQL обрано в якості системи управління базами даних за його надійність та міцні функції. Платформа інтегрує Google API для інтеграції карт та послуг розташування, покращуючи функціональність та користувацький досвід, а також Stripe для безпечної обробки платежів. В цілому, рішення має на меті відповідати цілям клієнта зі створення повноцінної платформи SaaS для бронювання фуд-траків на ринку США.

Робота додана: 30.04.24

Вгору