1. Актуальність питання є просто на піку вершини, оскільки наша сучасність така, що знайомства «віч-на-віч» стають все менш популярними, зважаючи на плин часу, загальну зайнятість, а по більшій мірі – роботу, та умови ізоляції, яких ми, хоч не хоч, повинні дотримуватися. Ланцюг продовжується, а саме: людина сидить вдома і її оточення складає вона сама або ж її рідні. Все. Звертаю увагу саме на «ЖИВЕ СПОГЛЯДАННЯ ТА РОЗМОВУ З ЛЮДИНОЮ». Зовсім не виключаю розмови з друзями по телефону, спілкування(листування) в інших месенджерах, проте це лише частинка спілкування наживо, я вважаю.
Ось ми вже підходимо до того, що навичка «спілкування», на жаль, стає, або є, на низькому рівні. Тому, не складно здогадатися, що свою другу половинку люди й не будуть намагатися шукати вживу, бо є мережа. А якщо точніше – сайт знайомств. В даному сюжеті, одна з найвідоміших – «Tinder».
Хотілося б продовжити та натякнути на те, що, на мою думку, зараз люди більш відкриті, говіркі, часом спонтанні, емоційно не стабільні. Їх головною опорою стає інформація з інтернету. Це вплив багатьох факторів, починаючи від найменш мікроскопічних до велико-масштабних. Зважаючи на це, людина – як м’який пластилін: піддатлива, приймає будь яку форму, яку їй скажуть. Вона вірить в джерело, що, можливо, побачила вперше, але вже вірить йому. Бо..навіщо? Потреби перевіряти немає. Немає такого стержню дійти до першоджерела. Дійти до правди. Шкода, але дівчата, які потрапили на гачок афериста, були надто загорнуті любов’ю та солодкими словами аби зважити на реальність. Без вагань скажу, що давати свої дані(паспорт, номери карток, телефонів тощо), до того ж людині, яку ви знаєте бодай менше пів року, взагалі безглуздо.
2. Читаючи статтю, я впевнено погоджуюсь з тією інформацією, що там подана, бо бачила фільм, на основі якого написано вся подальша інформація. Так як фільм є документальним, до того ж існують інші підтвердження( у вигляді статей з інших країн), скажу що, вважаю нАдані повідомлення достовірними.
3. Не погоджуюсь лише з тим, що аферисту надали такий малий термін у в’язниці. Бо зважаючи на роки обману(а це близько 2011-2019, якщо не більше) людина нечесним способом виманювала гроші у своїх жертв! І це лише одна з проблем, так як ми бачимо ще підробку документів, крадіжки у більш юному віці, наказ про невиїзд з країни, але його було порушено, і мені, як людини, що вчиться на факультеті психології не слід забувати про моральні збитки, про психічне здоров’я тих людей, які були обмануті.
Адже коли людина, яку ти любиш, потрапляє в супер складну ситуацію, до того ж просить твоєї допомоги, а ти в стресі і намагаєшся якомога швидше усе владнати. А після того всього пережитого: незрозумілості ситуації, хвилювання, погроз, переживання за себе та своїх близьких, усвідомлення, що та людина, яку ти любила, обдурила тебе..? Під ногами щезає земля..
Отже, зважаючи на вище написане, я повно висловила свої думки щодо ситуації такої соціальної проблеми, як обман-шахрайство, що включає в себе інші, не менш важливі речі.