• Написання реферату
    600 грн.
    Исполнитель определен: Варвара

    Написати реферат на тему " Особливості стратегічного планування забезпечення національної безпеки у США"

  • Написання реферату
    500 грн.
    Исполнитель определен: Варвара

    Написання реферату на тему "Історія зародження та розвитку біотероризму"

  • Написання реферату
    500 грн.
    Исполнитель определен: Варвара

    Написати реферат на тему " РОзвиток ринку газу в контексті євроінтеграції УКраїни"

  • Написання реферату
    500 грн.
    Исполнитель определен: Варвара

    Написати реферат на тему " Державний суверенітет як політична цінність"

  • Написати есе на 3 сторінки А4
    401 грн.
    Исполнитель определен: Sofiia Zubkova

    написати есе на основі статті, відповідаючи на питання: Чи потрібно, щоб ринок був вільним, без контролю держави?

    На основі цієї статті:
    Що таке вільна ринкова економіка?
    розуміння вільної ринкової економіки
    Вільна ринкова економіка – це економіка, в якій управління економікою здебільшого залишається в приватних руках, з мінімальним державним регулюванням, що обмежує купівлю та продаж товарів і послуг. Вважається, що Сполучені Штати мають вільну ринкову економіку. По суті, вільна ринкова економіка є саморегульованою та приносить користь усім. Попит і пропозиція повинні збалансуватися, оскільки бізнесмени вирішують створювати та продавати товари з найвищим попитом. Споживачі отримують те, що хочуть, оскільки постачальники конкурують, щоб задовольнити потреби за цінами, яких хочуть споживачі. Співробітники з найкращими навичками повинні отримувати найвищу заробітну плату, оскільки компанії змагаються за найкращих працівників.
    Уявіть, що ви та ваші друзі відкрили новий острів і заснували нову країну. Ваша нова економіка базується на тому, що кожен із вас використовує свої сильні сторони. Ваш найкращий друг може приготувати чудовий кокосовий пиріг із цих кокосів. Інші друзі можуть копати криниці для води або вирощувати місцевих кіз для молока та м’яса. Кожен із вас знайшов би попит, який би задовольнив своїми сильними сторонами, і ви б обмінювали ці продукти чи послуги, щоб отримати продукти та послуги, які вам потрібні. Не було б необхідного державного втручання чи регулювання, щоб усі могли вижити й процвітати.
    Вільна ринкова економіка схожа на вічний двигун...
    Теоретично вічний двигун після запуску залишається в русі вічно — без тертя чи втрати енергії. Це ідеально. Звичайно, такої машини не існує. Так само абсолютно вільний ринок може існувати в теорії, але не існує в реальному світі. Десь виникають певні суперечності (збій ринку), що потребує принаймні певного втручання уряду. Деякі економіки набагато ближчі до повністю вільного ринку, ніж інші, так само як деякі машини ефективніші за інші.
    Що таке вільний ринок?
    Вільний ринок у звичайному розумінні означає ринок або економіку, в якій суб’єкти господарювання можуть діяти вільно — покупці та продавці не мають обмежень у своїй діяльності та можуть здійснювати будь-які обміни, які залучені сторони вважають взаємовигідними.

    Вільний ринок також іноді використовується як синонім капіталізму laissez-faire. Однак було б справедливим застосувати термін «вільний ринок» також до інших суто добровільних форм економічної діяльності, таких як добровільний соціалізм (наприклад, кібуц).

    Ключовим чинником того, чи є щось вільним ринком (чи його можна описати як вільний ринок), є відсутність примусу — прибуток не обов’язково має бути єдиним мотиватором або кінцевою метою.
    Чи вільний ринок те саме, що вільна торгівля?
    Вільні ринки та вільна ринкова економіка – це не те саме, що вільна торгівля. Вільна торгівля має місце, коли дві країни мають юридичну угоду (наприклад, договір), яка дозволяє то

Наверх