ЧОМУ БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ РОЗКУПЛЯТЬ ЯК ГАРЯЧІ ПИРІЖКИ?
Сьогодні важко уявити світ без музики, а життя без навушників. Навкруги ми бачимо десятки людей які насолоджуються музикою, замість того щоб думати про щось негативне. На сьогоднішній час популярними стали безпровідні навушники.
Вони працюють завдяки блютузу у вашому гаджеті, а з моди тим часом виходять провідні навушники, і ми розкажемо чому так є.
В ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ БЕЗПРОВІДНИХ НАВУШНИКІВ?
1. ВІЛЬНІСТЬ ТА ПРАКТИЧНІСТЬ.
Бувало таке, що ти 10 хвилин розплутуєш провідні навушники, чи знову загнувся шнур біля штекера і вони вже не працюють
Безпровідні технології дозволяють в навушниках легко бігати, гуляти, не думати про те, що вони зламаються.
Дуже важливо створити правильну форму навушників, щоб люди могли забути про те, що в них у вухах щось є, і просто повністю віддатися улюбленим хітам.
Чим ще вони можуть здивувати?
2. МІКРОФОНИ.
На початку в TWS навушниках були жахливі мікрофони, і майже ніхто не хотів користуватися ними як гарнітурою. Потім нову хвилю якісних мікрофонів взяли на себе Apple, про що ви й і так напевно знали.
Адже людям дуже важливо гуляти, чи їхати в транспорті не обмежуючи себе, а легко спілкуватися з людьми, коли твій телефон лежить у кишені.
І тепер в навушниках є по 4-6 мікрофонів, як це, наприклад роблять в компанії Anker, щоб ваш співрозмовник міг вас чітко чути навіть коли на вулиці сильний вітер.
3. АКТИВНЕ ШУМОЗАГЛУШЕННЯ.
Так це не тільки для мікрофонів, але й для музики.
Часто бувало так, що ви гуляєте , навкруг повно машин, шум, люди, і не чуєте що співає ваш улюблений виконавець.
Більшість навушників мають пасивне шумозаглушення.
Наприклад: коли ви втикаєте у вуха навушники з амбушурами) і вони оглушають трохи навколишній звук. Але не завжди воно таке ефективне якби хотілося.
Саме тому активне шумозаглушення розв'язує цю проблему, відсікаючи 70-90 відсотків зовнішнього шуму, залежить від моделі.
Тобто вам не страшно буде їхати в метро, кататися на велопрогулянці, чи працювати в шумному офісі.Режим активного шумозаглушення відсікає зовнішні шуми і залишає вас наодинці з музикою.
Також більшість виробників створили додатки для своїх навушників, де ви можете налаштувати роботу активного шумозаглушення під себе, як і інші функції. З відомих фірм які мають програму це: QCY, Xioami, Anker,
Що ж найголовніше в будь-яких безпровідних навушниках?
ЧАС РОБОТИ НАВУШНИКІВ
Вже пройшли часи коли безпровідні навушники працювали 2-3 години без підзарядки. Тоді ще багато людей думали чи варто прощатися з провідним гарнітурами.
Сьогодні більшість навушників працюють від 4 до 7 годин на одному заряді, але найголовніше, що коли ви кладете навушники в бокс для зарядки, за деякий час 30хв -1 година) вони знову вам дають повний заряд, і так декілька раз.
Виробники не стоять на місці, і багато моделей підтримують швидку зарядку, яка за 10 хвилин дасть ще 3 години роботи навушників.
А повнорозмірні моделі можуть працювати й 40-60 годин на одному заряді..
Тобто якщо слухати 2 години вдень, то вам вистачає на місяць прослуховування улюблених треків.
А що ще цікавого є безпровідних навушниках?
ІНШІ ОСОБЛИВОСТІ
Так це ще не все, за що їх можна полюбити. Вони також мають:
1.Безпровідну зарядку.
Якщо безпровідні, то на повну.
2. Додаток.
Звантажуйте програму яка налаштує навушники саме під тебе. В ній можна змінювати керування, налаштовувати еквалайзер, режими шумоподавлення, особливості вашого слуху і багато іншого.
3. Голосовий помічник.
Завжди допоможе вам знайти необхідну інформацію. Просто тапніть по навушнику і скажіть те, що ви хочете знайти.
Як ми бачимо прогрес є, і технології які ще пару років тому були лишень мріями сьогодні стають доступі кожному. Ринок навушників стає все більш широким і це створює ще більшу конкуренцію.
Тепер зрозуміло чому люди так полюбили ці безпровідні навушники, а саме за: свободу дій, практичність та спілкування, а що сами ми маємо на увазі думаю ви зрозуміли. До нових зустрічей!