Успішний кейс просування магічних ритуалів на ринок США
1800 $ 6 місяців

Коротко в тезах про виконану роботу:
- Ми використали свої експертні знання , щоб створити привабливий та легкий у використанні сайт на платформі Shopify для нашого клієнта, який продає послуги з магічних ритуалів.
- Аналітика для ефективності: Ми підключили аналітику до сайту, щоб мати повне розуміння усіх процесів, що відбувалося на сайті
- Пошукова реклама: Ми розробили стратегію пошукової реклами, використовуючи ключові слова, що максимально відповідають інтересам нашої цільової аудиторії в США та Канаді. Це дозволило нам досягти високої конверсії та залучити нових клієнтів.
- Товарна реклама: Ми ефективно використовували товарну рекламу для просування конкретних магічних послуг, що мали великий попит серед нашої цільової аудиторії. Завдяки цьому, ми забезпечили високу конверсію та збільшили обсяг продажів.
- Performance MAX: Ми впровадили рекламу з використанням Performance MAX, що дозволило нам максимально оптимізувати покази оголошень на різних платформах та каналах, забезпечило максимальне охоплення нашої цільової аудиторії.

Результати: Завдяки нашим маркетинговим стратегіям та рекламним кампаніям, наш клієнт отримав надзвичайно високий показник окупності в рекламі (ROAS) в розмірі 2100%. Це свідчить про великий успіх нашої роботи та ефективність рекламного підходу.

Сайт, який рекламувався: Всі наші рекламні кампанії спрямовувалися на сайт hastraliks.com, де наш клієнт з легкістю представляв свої магічні послуги та забезпечував зручний процес замовлення для клієнтів.

astraliks.com
Успішний кейс просування магічних ритуалів на ринок США изображение 1

Успішний кейс просування магічних ритуалів на ринок США изображение 2

Успішний кейс просування магічних ритуалів на ринок США изображение 3

Робота додана: 11.07.23, змінена: 08.08.23

Вгору