Замовник
Зареєстрований на сайті 6 днів
Відгуки фрілансерів: +0 / 0 / -0
401 грн.

Діалоги

401 грн.
Пропозиції приймаються до 23.03.2023
Треба діалоги між двома особами АНГЛІЙСЬКОЮ (не важливо про що (чоловік і жінка, 2 друга, 2 подруги. Але не мати з сином(учасники бесіди мають бути однієї вікової категорії), головне діалоги).
Для більш детального розуміння, мені не важливі теми, це частина великого датасету для штучного інтелекту, він має аналізувати і адаптуватись.
Вимоги:
- не менше ніж 20 реплік з кожного учасника діалогу;
- в діалогах може і має вживатися сленг;
- без синтаксичних помилок ( якщо сленг-слово "Gotta" то воно так і має бути написано, а не "Gfkgtaa", а також бажано розділові знаки);
- Приймаються також короткі діалоги (5-10 реплік) але і оплачуються відповідно;
Це частина величезного датасету, отже я не зможу навіть порахувати скільки їх треба, просто - багато.
Попередньо 1-5$ за кожен такий (залежно від складності бо "ну шо, як там" - оцінюється за одним показником, а повна і змістовна бесіда зовсім інакше.
Звісно що оплата редагується і домовитись можна про все.
Чат GPT погано видає той результат, який мені потрібен, тож в більшості доведеться ручками (взагалі якщо результат буде з чату, одразу припинимо спілкування з вами (діалоги звідти дуже відрізняються від реальних), тож якось так).
Зауважу також, що мені не важливе джерело цих діалогів, коментарі десь під відео, чати телеграм, будь - що, можете не писати а просто збирати їх, можете власноруч писати - це найбільш ймовірний варіант.
  • Разове замовлення
  • 16.03.2023 в 22:49
  • до 23.03.2023
  • Переглядів: 1335

Пропозиції від виконавців 12

Вгору