2 відгуку за весь час
 • Михайло
  Негативний за виконання замовлення Доробка сайту на opencart (дещо переверстати,...
  Відгук доданий 13.05.2022, відредагований 14.05.2022
  дав людині завдання, скинув завдаток 1000грн) зрозуміли що завдання виконуватись не будуть бо мабуть можливості немає це зробити) запропонував повернути половину завдатку (500грн) і 500грн собі лишмти на каву…з того всього стертий діалог в телеграмі і тисячі немає) купи собі і сім ї щось поїсти на цю 1000грн в такий важкий час в країні…

  Всі кому потрібні будуть скріни переписки, звертайтесь до мене) надам всі дані про «виконання роботи», і як після роботи сайт полетів і потрібно було відновлювати) знайте що це не повнолітня особа без ФОП приймає на дитячу карту не фоп …зверніть увагу на мій відгук і іншої особи яка вказала про неадекватність виконавця) скріншоти оплат, переписки, заяви в монобанк та не виконання роботи з радістю надам кожному)

  А про виконання пунктів які пише виконавець це він зайшов в адмін панель і в настройках шаблону змінив розширення зображення, звіт не надає про виконання, змін ноль по сайту) тяне таке на 1000грн?

  На жаль таке трапляється в такі важкі часи для країни) одні заробляють трудом, а інші кидаютт на гроші) будьте обачні при виборі виконавця, на жаль я вибрав не того) але можливо моя тисяча когось врятує а можливо і вилізе боком)


  14.04.22 12:09 Виконавець повернув половину завдатку після довгої бесіди) якщо хочете працювати з ним працюйте без передоплат або по безпечній угоді)
  Відповідь виконавця:
  Три пункта були виконані, ті пункти тянули "з головой" на 1.000₴. Я не бачу сенсу Вам повертати гроші. Тим більш я запропонував Вам БЗ, без предоплат. Ви відмовились.
 • Тарас
  Негативний за виконання замовлення Найти и настроить приложение на Shopify (...
  Відгук доданий 20.03.2022
  Неадекватна людина. Попросилии настроїти віджет. Неадекват нічого не зробив, просто додав віджет, який і так був і запросив на оплату послуги. Я запитав за що я плачу і як я маю розібратись в ньому. Нічого не відповів!!! Зайшов в адмін панель сайту. ПОВНІСТЮ ПОЧИСТИВ НАШУ ІНФОРМАЦІЮ НА САЙТІ. Вийшов і сказав відміняйте замовлення
  Відповідь виконавця:
  Мені за віджет нічого не сказали. Я його підключив та налаштував. Неадекват зараз це ви. Я вам написав, що розповім як користуватить, після оплати. Сайт почістив тому-що ви не оплатили роботу.

Вгору