Марія

Мошенники freelancework.com.ua

19.05.2021, Переглядів: 556
Натрапивши на сайт freelancework.com.ua
Вирішила відгукнутись на оголошення замовника, після чого почалось саме цікаве, якщо дуже коротко адміністрація сайту вимагає кошти за виведення грошей з рахунку потім додатково комісію за виведення грошей звласного рахунку і вишенька на торті з вас ще й вимагають cvv код та термін дії картки і скрін залишку на рахунку!!!
Словом категорично уникайте цей сайт і замовників із високими бюджетами замовлень в тому числі, підозрюю вони співпрацюють заодне.

Коментарії 12

 • Kostya
  Kostya [petrovkst1986] 19.05.2021 в 16:40
  Коментар від заблокованого користувача
 • Марія Заржицька
  Тусня подозревак? Я к вам. Давайте подозревать вместе.
  Марія Заржицька
  Мария, по результатам моих подозреваний не выявлено ничего необычного, кроме требований скрина с остатком денег на счету. Это конфиденциальная финансовая информация, которую Вы можете предоставлять по собственному желанию в части поступления на счёт оплаты за выполненную работу, а можете подтвердить словесно, что деньги поступили, - т.е. взять на себя ответственность за то, что вы посмотрели и убедились.
  В отношении комиссии: сайт-сервис может брать комиссию за свои услуги одним из двух способов:
  - комиссия "с заказа" - процент (надбавка, наценка) к сумме заказа, которую оплачивает заказчик;
  - комиссия "за вывод средств с баланса" - обычно туда включается стоимость услуг сервиса.

  Подчёркиваю: одним из двух способов, но не двумя сразу. Комиссия за вывод средств с баланса на банковский счёт взимается только в одном случае: когда у Вас есть необходимость вывести деньги на счёт сервиса, с которым данный сайт-сервис не сотрудничает (например, как раньше было, когда Вебмани санкционировали - люди пользовались услугами сайтов-обменников. Вот здесь, пожалуйста, уточните, что именно Вы запрашивали у сайта - вывод средств с баланса на карту напрямую или на другой сервис (напр.Киви, ПейПал или неукр. банковская карта).
  Марія
  Марія [mariaberezdetska] 26.05.2021 в 18:45
  Марія, інформація про залишок коштів , cvv код та термін дії моєї картки вимагались для перекидання коштів на мою ж карту;)
  Друге: щоб вивід грошей я злійснювала на СВІЙ рахунок , але щоб вивезти гроші на свій рахунок треюа мати на рахунку сайту увага Мінімум 23 000 грн(!) і після цього заплатити ще 7 % з 23 000 ( це 1610грн) за вдасне вивід коштів на свій рахунок.
  Стосовно оплати двох описаних пунктів ( мінім суми та клмісії за зняття) оплата здійснюється на карту , яку надає адміністрвція вище вказаного сайту.
  Марія Заржицька
  Маріє, нескромне запитання: для чого Ви робите орфографічні помилки типу "обдруківка" у Вашому коментарі? Це випадковість чи такий собі приклад "недолугої бондіани", чи ще щось? Давно хочу отримати відверту відповідь стосовно цього питання - адже культура мовлення, тим паче, українською, є дуже важливою в такі часи, як теперішній.
  Тепер відповідь на Ваше питання. Якщо Ви вперше переводите гроші на карту онлайн, Вам може здатися дивним прохання надати CVV (що не є PIN-кодом до карти) та термін дії картки. Це фінансова інформація закритого характеру, за конфіденційність якої відповідає банк та сервіс переведення коштів, але введення цієї інформації вважається додатковим фактором безпеки фінансових операцій онлайн. Як людина, розумію Вас і в цих побоюваннях. Але, так само Ви ризикуєте і під час користування банкоматом. Тож, в даному випадку потрібно розуміти, для чого Ви працюєте онлайн, як будете виводити кошти і що для цього потрібно в момент виведення коштів. Якщо у Вас уже склався певний алгоритм дій та розуміння того, що зазвичай роблять у таких випадках, що відбувається - Ви зможете помітити щось незвичайне та потім згадати, що відбувалося.
  Стосовно мінімальної суми виведення з балансу сайту - ще не цікавилась, але загляну. На сайті є правила, запитання - відповіді та можливість поставити запитання модератору.
  Марія
  Марія [mariaberezdetska] 27.05.2021 в 12:21
  Марія, орфографічні помилки у моєму повідомленні звісно випадковість і до культури мовлення в теперішні часи, тим паче немає ніякого відношення. Суть його ( повідомлення ) сподіваюсь була вам зрозумілою, а це основне!
  Марія
  Марія [mariaberezdetska] 26.05.2021 в 19:00
  І поки ви займались « подозрєванієм» то з свого боку уточню , що даний відгук НЕ підозра , а сумний пройдений досвід.
  Марія Заржицька
  Видалено автором коментаря
  Марія Заржицька
  Маріє, у Вас зі словом "підозра" склалися негативні асоціації, але тут я Вас повністю розумію. І сумний досвід теж маю...((((
  Марія
  Марія [mariaberezdetska] 27.05.2021 в 12:22
  Ваше розуміння тішить, вдалого дня.
  Марія Заржицька
  Видаленний власником запису
 • Андрей
  Андрей [m637ex] 02.08.2021 в 10:12
  Коментар від заблокованого користувача

Вгору