Иван Мицак

Які відомі компанії використовують symfony?

01.07.2021, Просмотров: 103
Laura Kszczanowicz


Ви зацікавлені у правильному виборі технології для втілення бізнес рішення вашої компанії? Symfony платформу використовувують для створення багатьох чудових бізнес рішень для компаній різних напрямків. З'ясуємо які відомі фірми використовують фреймворк для своїх проектів.

Symfony в проектах


Symfonyбезкоштовний фреймворк. На практиці це величезна спільнота розробників та однодумців які удосконалюють платформу і працюють над вирішенням різного роду задач. Фрейворк добре документований і його використовують багато відомих брендів.

Переваги Symfony
  1. MVC архітектура дозволяє легко та зручно керувати додатком. Зміни в коді однієї частини не потребують значної модифікації в іншій частині. Це зручніше та дешевше завдяки тому факту що «шар вигляд» архітектурно розділений з "шаром моделі".
  2. Symfony дозволяє вам створювати повноцінні веб додатки з нуля чи лише компоненти для вже існуючого проекту, що робить технологію ідеальним рішенням.
  3. Symfony містить вбудовані інструменти для тестування вашого проекту. Ваш проект буде відповідати вимогам розробки та тестування. Завдяки цьому процес розробки став більш ефективним.
  4. Користувачі можуть розраховувати на підтримку з боку спільноти розробників Symfony.
  5. Гнучкий фреймворк який дозволяє створювати унікальні рішення. Велика кількість компонентів дозволяє адаптувати веб-сайт чи сервіс до учікуваних потреб користувачів. Вони можуть бути легко інтегровані з іншими платформами.
Які галузі використовують PHP фрейворк?

Пошуки показали що найчастіше фреймворк використовують у сфері медицини -23%. Також symfony задіяний в комерційних проектах, тому що це дозволяє легко та швидко розробити платформи для продажів, інтегрувати з соцмережами та додати різні способи оплати.

Найбільш відомі бренди по всьому світу використовуютьь symfony у своїх проектах. Деякі з них використовують PHP та фрейворк для створення сайтів які орієнтовані на клієнтів, інші будують розширені додатки та інструменти які автоматизують щоденну роботу компанії. Корпорації використовують Symfony щоб додати новий функціонал до існуючих бізнес рішень. Серед них найбільш відома компанія Facebook API якої побудоване з використання компонентів symfony. Завдяки symfony розроблені ефективні інструменти для автоматизації маркетингу(Mautic), CMS і CRM систем які використовуються багатьма компаніями щоденно та полегшують процес управління.

Spotify

В 2015 році бренд Spotify опублікував у твітері список технологій які використовували для розробки серед яких був також symfony. Spotify використовує symfony для управління обліковими записами користувачів яких налічувалося близько 286 млн. у 2020 році.

Blablacar

PHP фреймворк використовують часто для створення додадтків для резервування. Symfony використовували для побудови платформи BlablaCar, можливості спільних подорожей приватним автомобілем розділяючи дорожні витрати між собою.

Trivago

Ще один проект на symfony який обслуговує мільйони користувачів які вибирають апартаменти за доступними цінами належить компанії Trivago. Сайт надає великий вибір пропозицій та розширену фільтрацію.

Dailymotion

Dailymotion — сервіс який надає доступ до відеоконтенту. Один із найбільш відомих, відвідуваних мільйонами користувачів щоденно. Сайт компанії побудований на PHP який після декількох років було вирішено перенести на symfony платформу.

Чому Dailymotion обрали symfony? Компанія вирішила перейти на відкриту, безкоштовну платформу сфокусовану на бізнес розробку замість трудомісткої роботи.

Symfony — це технологія, обрана відомими компаніями по всьому світу для реалізації проектів різного типу. Ви можете використовувати цей фреймворк для розробки існуючих рішень або побудови їх з нуля. Це дозволить вам створити якісний привабливий веб-сайт для своїх клієнтів, незалежно від того, представляєте ви сектор B2C чи B2B. Symfony чудовий, незалежно від того, яку галузь ви представляєте — його гнучкість дозволяє створювати рішення з урахуванням індивідуальних потреб компанії.

Комментарии 0

Наверх